رهایی گروگان از چنگال آدم‌ربایان در نیشابور
رهایی گروگان از چنگال آدم‌ربایان در نیشابور
خاتون شرق - فرمانده انتظامی نیشابور از عملیات ضربتی رهایی گروگان و دستگیری ۴ متهم در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

فرمانده انتظامی نیشابور از عملیات ضربتی رهایی گروگان و دستگیری ۴ متهم در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.
سرهنگ حسین احمدی گفت: ساعت ۳ و ۱۴ دقیقه بامداد یکم مردادماه گزارشی مبنی بر آدم‌ربایی در یکی از خیابان‌های نیشابور به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و دستورات ویژه برای بررسی موضوع به پلیس آگاهی صادر شد.
وی افزود: در بررسی‌های اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد افرادی با تهدید وارد خانه مسکونی شده و پس از تخریب خودروی سمند، مرد ۴۴ ساله را با خودروی سواری خود برده‌اند.
این مقام انتظامی گفت : عاملان آدم‌ربایی درخواست یک میلیارد تومان وجه نقد از خانواده گروگان داشتند که به دلیل حساسیت پرونده، اتاق ویژه عملیات تشکیل شد.
وی خاطر نشان کرد: تحقیقات بعدی پلیس حاکی از آن بود متهمان اختلافات قبلی با گروگان خود داشته‌اند و با ردزنی‌های گسترده دریافتند آدم‌ربایان از شهرستان نیشابور متواری شده‌اند.
سرهنگ احمدی گفت: با اقدام‌های اطلاعاتی مخفیگاه متهمان در یکی از روستاهای شهرستان‌های خراسان رضوی شناسایی شد؛ با هماهنگی مرجع قضایی ۴ متهم دستگیر و فرد ربوده شده رها و به آغوش خانواده بازگشت.
وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک دستگاه بی‌سیم دستی، یک دستگاه لپ تاپ، یک دستگاه عیار سنج سنگ‌های قیمتی، یک دستگاه قطب نما کشف و خودرو سواری ساینا توقیف شد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور ضمن تقدیر از حمایت‌های دستگاه قضایی و سرعت عمل کارآگاهان پلیس آگاهی نیشابور گفت: تحقیقات از متهمان با دستورات تخصصی مرجع قضائی ادامه دارد.