کلاغ نیوز
کلاغ نیوز
به گزارش منابع غیر موثق کلاغ نیوز گزارش تخلفات محرز در یکی از سازه‌های در حال احداث استراتژیک و حیاتی شهر نیشابور توسط یکی از نهادها موجب بروز ابهامات و شائبه‌های فروانی شده است.
 • به گزارش منابع غیر موثق کلاغ نیوز گزارش تخلفات محرز در یکی از سازه‌های در حال احداث استراتژیک و حیاتی شهر نیشابور توسط یکی از نهادها موجب بروز ابهامات و شائبه‌های فروانی شده است. این در حالی است که ایمنی این‌نوع سازه‌ها با توجه به استراتژیک بودن نوع ساختمان‌ از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است تا در زمان بروز حوادث طبیعی و غیرطبیعی جان شهروندان در امان باشد. طبق اطلاعات رسیده به منابع کلاغ نیوز مجوز احداث این ساختمان در زمان شهردار قبلی و به صورت فرمایشی بوده و پیمانکار،‌ مشاور و مهندس ناظر این ساختمان هنوز پاسخی درباره گزارش نقض مقررات در این خصوص ارائه نکرده‌اند.
  حال باید دید نهادهای نظارتی چه برخوردی با این نقص آشکار مقررات و تخلفات خواهند داشت.
 • به گزارش منابع تلفنی کلاغ نیوز با نزدیک شدن دوره انتخابات آتی شورای شهر فعالیت‌های انتخاباتی پیش‌ از موعد برخی از کاندیداهای احتمالی شروع شده است.
  ظاهرا انتشار برخی لیست‌های غیررسمی از سوی منابع نامشخص در فضای مجازی با هدف بر سازمان انداختن نام برخی از افراد در دستور کار ایشان قرار گرفته است. این‌ عاشقان خدمت با توسل به شیوه‌های نخ‌نمای قدیمی مانند برگزاری مجالس و میهمانی‌ها و دادن وعده‌هایی همچون آسفالت سعی در جذب هوادار دارند.
 • به گزارش منابع مضبوط کلاغ نیوز پس از پایان رقابتهای انتخاباتی ظاهرا اراده ای برای رسیدگی به تخلفات محرز برخی از کاندیداها وجود ندارد.
  استفاده از امکانات و منابع دولتی از گسترده ترین و شایع ترین تخلفات از این نوع بوده است.
  همچنین بنا بر گزارش های رسیده به عوامل کلاغ نیوز تحت فشار قرار دادن پرسنل قراردادی برای همکاری با کاندیدای مورد نظر در برخی از ادارات و نهادها باعث ایجاد جو روانی منفی در این دستگاهها شده است. ظاهرا این سازمانها که با استفاده از منابع مالی که در اختیار دارند برخی از نشریات باسابقه و سابقه دار را به استخدام خود درآورده تا از انعکاس شکایات این پرسنل زحمتکش و داغدیده به هر نحو ممکن جلوگیری کنند.
  ظاهرا در فقدان نهادهای نظارتی این کاندیداهای ناکام به راحتی و با پست و منصب های بالاتر به محل کارشان مرجوع شده اند تا مجددا خدمتگزاری به مردم را از سر بگیرند.